Logo Fundusze Europejskie, Logo Misterstwo Zdrowia, Logo ŚCO, Logo UE

Informacje dla lekarzy

Realizacja programu „Twój świadomy wybór- program profilaktyki nowotworów głowy i szyi” w obecnej sytuacji epidemicznej

Szanowni Państwo

Osoby zakwalifikowane do programu za pośrednictwem POZ oraz osoby spełniające kryteria uczestnictwa, które zgłaszają  się bezpośrednio do ŚCO informujemy, że obecnie wizyty konsultacyjne połączone z badaniami fiberoskopowymi odbywają się bez przeszkód po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wizyty pod numerem telefonu 41 36 74 653.

Jednocześnie zapewniamy, iż w związku z aktualną sytuacją epidemiczną podjęto dodatkowe środki mające zwiększyć bezpieczeństwo zdrowotne pacjentów w ŚCO. Pracownicy ŚCO stosują w kontakcie z pacjentem jednorazowe środki ochrony osobistej. W Poradni Chirurgii Nowotworów Głowy i Szyi przebywają tylko Ci pacjenci, którzy zostali wcześniej zweryfikowani przez personel pod kątem objawów mogących wskazywać na infekcję COVID-19 oraz kontaktu z osobami chorymi na COVID-19, czy przebywającymi w kwarantannie. Osoby zgłaszające się na wizytę powinny stosować zalecane środki ochrony osobistej, tj. osłonę na nos i usta oraz środki do dezynfekcji rąk.

Prosimy o stosowanie się do wyżej wymienionych wymogów epidemiologicznych oraz zachowania zasad dystansu społecznego w trakcie oczekiwania na wizytę oraz do udzielania pełnej informacji podczas wywiadu epidemiologicznego.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Zrozumiałem